MÓWCY

proklamacja, proklamacja władzy Jezusa, proklamacja w Krakowie, proklamacja Jezusa, proclamation Poland, proklamacja manifest, kierunek Jezus, kościół miłości i mocy Jezusa, proklamacja Krakow

 

Sylwetki osób głoszących podczas Proklamacji w kilku miastach Polski
w dniach 17 – 20 sierpnia 2023.

Khalid Shaheen

Khalid Shaheen

Reach the Unreached RTU – Missions

Khalid Shaheen jest ewangelistą oraz prezydentem organizacji RTU-Mission, która zajmuje się wyposażeniem i mobilizacją lokalnych kościołów do służby ewangelizacyjnej. Khalid jest także pastorem kościoła Full Gospel Assemblies w Pakistanie. W 2004 roku, zgodnie z wolą Boga, Khalid wraz z rodziną przeprowadził się do Niemiec, aby prowadzić służbę w Europie.

Poza Europą, głosił i nauczał w takich krajach jak Azja, Afryka, USA i Kanada. Dzięki działalności RTU-Mission ponad milion osób usłyszało Ewangelię, ponad 250 000 osób oddało życie Jezusowi oraz z pomocą lokalnych pastorów powstało 325 nowych kościołów. W 2014 roku, na zaproszenie ewangelisty Daniela Kolendy, Khalid głosił w Szkole Ewangelizacyjnej CfaN w Orlando na Florydzie. Obecnie Khalid, wspólnie z innym uczestnikiem tej Szkoły, organizuje wydarzenia ewangelizacyjne i konferencje dla pastorów.

Michael Job

Michael Job

Jesus Loves You Evangelistic Ministries

Michael Job jest misjonarzem – ewangelistą, którego nieodparta chęć do zbawienia ludzi, ich uzdrowienia oraz osobistego poznania miłości Jezusa zaprowadziła na drugi kraniec świata. Michael Job jest członkiem amerykańskiej, chrześcijańskiej stacji telewizyjnej Trinity Broadcasting Network, z którą współpracuje od wielu lat. Często naucza oraz wciela się w rolę Jezusa podczas wystąpień w teatrze TBN’s Holyland Experience w Orlando na Florydzie. Będąc niegdyś współpracownikiem pastora, dążeniem Michaela stało się nie tylko zbawienie ludzi, ale także ich zaangażowanie w lokalnym kościele.

Jego pragnienie osobistego poznania Jezusa przez ludzi sprawia, że Michael wychodzi ze Słowem na ulice, usługuje bezdomnym oraz raz w tygodniu od 2004 roku spotyka się z osadzonymi w więzieniu Orange County. Michael jest wdzięczny Bogu za to, że wysyła go do Krakowa. Boża moc zostanie wylana, wiele osób spotka Boga, pozna miłość Jezusa oraz zamanifestują się liczne uzdrowienia.

Wojciech Orzeł

Wojciech Orzeł

Kościół Kierunek Jezus

Wojciech Orzeł jest pastorem Kościoła Kierunek Jezus w Krakowie.

„Co Jezus zrobił w moim życiu? Widziałem i przeżyłem setki znaków i cudów, setki. Przytoczę niektóre, były przeplatane trudnymi momentami i miesiącami próżnych starań. Usunięcie zamiłowania do papierosów, zmiana smaku tak, że alkohol stał mi się obrzydliwy (tak już jest prawie 30 lat), wygnanie alergii, śniły mi się patenty (zarejestrowanych jest ponad 10), wielokrotne uzdrowienia dzieci (np. spadki temperatur z 39.6 do 37.7 w ciągu 2 minut od modlitwy, przepadła egzema, alergia, astma, ból – wielokrotnie), cudowne zaopatrzenie (praca z autem i mieszkaniem służbowym w 2004 po 5 latach przerwy w zawodzie, niespodziewane podwyżki, częste awanse), kilkadziesiąt przypadków ustąpienia bólu w trakcie modlitwy o mnie lub innych.

Widziałem na własne oczy, bezpośrednio, na wyciągnięcie ręki wydłużanie nóg, przemieszczanie kości, usunięcie ślepoty, głuchoty, paraliżu, schizofrenii, depresji, łuszczycy – wszystkie na rozkaz Jezusa wydany w Jego imieniu. Jezus to dla mnie życie, nie jest to już kwestia tylko wiary, kocham Go, wiem i widzę, że On działa, że On dziś uzdrawia tak jak kiedyś, zmienia charaktery, uwalnia, uzdrawia. Po kilkudziesięciu latach wciąż przeżywam wyzwania dla wiary a potem zaskoczenie, szok, euforię, bo On tak działa, jak nigdy dotąd w moim życiu. Mogę się zatrzymać na jakimś etapie wiedzy o Nim, poznania Go, przeżywania Boga, tylko po prostu nie chcę!